מה?

אמ:לק אין לכם זמן לחפירות?

חוצבים קוד

חשיבה

סוף מעשה בתכנון חכם תחילה

הקמת אתר או פיתוח אפליקציה זה עניין די מורכב.
צריך להבין מה המטרות והיעדים של הפרויקט, להגדיר את קהלי היעד, לתכנן אסטרטגיה שיווקית, לאפיין את המבנה וזרימת המידע, להגדיר את חוויית המשתמש, לבנות את התוכן, לעצב את המסכים וליישם את הכל בקוד. ולכן, כשיש לפרויקט כל-כך הרבה רבדים והיבטים, הדבר האחרון שהייתם רוצים הוא לבזבז את זמנכם וכספכם על תכנון לא נכון.

עם ניסיון מצטבר של למעלה מ – 25 שנים בניהול פרויקטים קטנים וגדולים אנחנו בטוחים שנוכל לחצוב את הפרויקט המושלם עבורכם.

יישום

התכנון הכי טוב לא שווה אם לא מיישמים נכון

יישום יעיל מורכב אף הוא מהיבטים שונים.

  • עיצוב: הדבר הראשון בו המשתמש נתקל והוא חלק משמעותי מחווית השימוש במוצר דיגיטלי. המטרה שלנו היא  לייצר חוויה שתהיה ייחודית ושונה עבור כל פרויקט מחדש. אין אצלנו שטאנצים או תבניות, כל פרויקט מעוצב במיוחד עבור קהל היעד אליו הוא מכוון.
  • טכנולוגיה: בין אם מדובר בשימוש בפלטפורמת וורדפרס או כתיבת קוד מאפס, נישאר תמיד בחזית הטכנולוגית תוך שימוש בכלים העוצמתיים ביותר העומדים לרשותנו.
  • תוכן: כזה שמעניק ערך לגולשים, מעצים את החווית המשתמש שלהם ומשמש כדלק המניע את הפרויקט קדימה.


כשמדייקים ביישום, התוצאה היא מוצר חווייתי שמעניק ערך למשתמשים וצובע את חייהם בגוונים חדשים.

מייפים אתרים
מייפים אתרים
מאכילים תוכן
מאכילים תוכן

ניהול

בואו נדבר תכל׳ס

הקמתם אתר או אפליקציה? מזל טוב. יש לכם נכס דיגיטלי.

אבל מה זה אומר בעצם? כמו כל נכס בעולם האמיתי, גם נכס דיגיטלי מחייב תחזוקה והשקעה שוטפת אחרת הוא יהפוך לחורבה דיגיטלית וזה קצת פחות נחמד. אם אתם רוצים שהנכס שלכם יניב את התוצאת הרצויות, עליכם לדאוג לטפל בו בין אם מדובר בעדכוני תוכנה וקוד, ניקוי וירוסים או נוזקות אחרות, תחזוקת תוכן וגרפיקה ואולי גם תמיכה חיצונית באמצעות רשתות חברתיות, מסעות פרסום או מהלכים שיווקיים אחרים.

השקעתם ממיטב זמנכם וכספכם בנכס חדש, עכשיו מגיע לכם גם להרוויח ממנו.

ליווי

מאחסון אתרים ועד ניהול מוניטין דיגיטלי

לאחר סיום הפרויקט לא נשאיר אתכם לבד. יש דברים רבים בהם אנחנו ממשיכים ללוות אתכם ובין השאר רכישת וניהול דומיינים, אחסון אתרים, פתיחת חשבונות וניהול דפים ברשתות החברתיות, ניהול קמפיינים שיווקיים בדיגיטל, יחסי ציבור וניהול מוניטין ברשת ועוד.

זאת לא חתונה קתולית אבל מי אמר שאין חיי נישואין מאושרים? 😉

מאחסנים אתרים
מאחסנים אתרים

בלי חפירות, סיכום השירותים שלנו:

תכנון אסטרטגי 🔸 תכנון שיווקי 🔸 אפיון פרויקט 🔸 ניהול פרויקט 🔸 עיצוב חוויית משתמש (UI / UX) 🔸 עיצוב אתרים ואפליקציות 🔸 פיתוח / תיכנות אתרים ואפליקציות 🔸 פיתוח אתרי וורדפרס 🔸 פיתוח תוכן לאתרים 🔸 צילום 🔸 אנימציה 🔸 וידאו 🔸 מיתוג 🔸 ניהול נכסים דיגיטליים 🔸 ניהול דפי פייסבוק 🔸 הקמת נוכחות ברשתות חברתיות 🔸 ניהול מסעות פרסום בדיגיטל 🔸 רכישת וניהול דומיינים 🔸 אחסון אתרים 🔸 ניהול מוניטין ברשת 🔸 יחסי ציבור 🔸 ניהול משברי רשת