מי?

אצלנו אין מנכ״ל, רק פועלים ואין לנו זמן להצטלם יפה (חוץ מדודו)...

דוד קסירר

מעצב ושוטף כלים

נמצא רוב הזמן בחו״ל אבל מדי פעם בפעם עושה טובה ומתפנה לעצב אתרים, אפליקציות ותוכן ויזואלי לרשתות חברתיות. חובב אוכל ואלכוהול איכותי אבל לרוב מתפשר על שניצל ובירה.

שי מזוז

מתכנת ובייביסיטר

אב השנה ובייביסיטר במשרה מלאה לארבעה ילדים, כלב וסטודנטית להנהלת חשבונות. משמש גם כנהג הסעות, אחות רחמניה, טבח ואיש ניקיון. בזמנו החופשי עוסק בתיכנות.

אברהם רבינוביץ׳

קופירייטר וזמר ראפ

מדריך טיולים לאתיופיה שמשבר הקורונה הרס לו ת׳עסק ואילץ אותו אשכרה להתחיל לעבוד במקום לטייל בחו״ל. למרות זאת, הוא מעדיף לעשות ראפ ושטויות אחרות ועובד רק כשמפסיקים לו את המוזיקה.

דודו קקון

אסטרטג פרסום ופסנתרן

איש פרסום ותיק שמריץ קמפיינים מתוך שינה ומביא תוצאות שאחרים רק יודעים להבטיח. מעדיף להעביר את היום במרפסת שלו הצופה אל הים או או להרים את הגג בחאפלות עם הפסנתר.

טופי

סמנכ״לית תיפעול וקמע

מובילה תהליכי עומק ורה-ארגון משמעותיים בסלון תוך הקפדה על הבעת דעתה על ניהול החברה ביללות רמות. אין ספק שתרומתה להצלחתנו משמעותית ביותר עד בלתי מורגשת.

THE GUY

פרזנטור ופועל ייצור

בארגון בו כולם עובדים קשה הפועל השחור מכולם הוא גם הפרזנטור. הוא יודע הכי טוב מה צריך לעשות וכמובן שכולם מתעלמים מדעתו. החלום הרטוב שלו לקבל כרטיס תן ביס.

אוהבים לעבוד קשה ולשמח אנשים?
הצטרפו אלינו

אנחנו תמיד מחפשים אנשים יצירתיים, חכמים, מקצוענים ונטולי אגו שאוהבים את מה שהם עושים ורוצים להיות חלק מצוות שיוצר דברים מגניבים ללקוחות מגוונים.

אם אתם מעצבים, מפתחים, אנשי תוכן, וידאו, אנימציה, שיווק דיגיטלי ועוד שעובדים כפרילנסרים או עצמאים ורוצים לשמור על עצמאות אבל במקביל להיות חלק מצוות מנצח, IT'S A MATCH!